Katalog Budowlany

dodaj ofertę   |   regulamin   |   partnerzy   |   reklama   |   kontakt

Oferty pracy - Wyszukiwarka

Wpisz słowo kluczowe (np. księgowa)
Wybierz region
Wybierz kategorię
Wybierz państwo

← Wstecz | Drukuj

HR Investment / Oferta z dnia: 12/10/2018

O firmie

HR Investment Sp. z o. o. jest Agencją Pośrednictwa Pracy świadczącą profesjonalne usługi z zakresu outsourcingu personalnego. Specjalizujemy się we wdrażaniu optymalnych rozwiązań zarządzania personelem, rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych oraz doradztwem personalnym.

Oferowana praca

Stanowisko: Monter instalacji grzewczych - Niemcy
Miejsce pracy: Niemcy PołUdniowo-Zachodnie / zagranica / Niemcy
Branża: Praca fizyczna

Opis stanowiska

- wykonywanie instalacji ogrzewania centralnego oraz podłogowego
- montaż urządzeń grzewczy
- instalacja ciepłej wody zgodnie z dokumentacją projektową i zaleceniami nadzoru technicznego
- wykonywanie prób szczelności i regulacji

Wymagania

- podstawowa znajomość języka niemieckiego
- posiadanie ważnych uprawnień (certyfikatów) do wykonywania zawodu
- doświadczenie w pracy na w/w stanowisku
- mile widziany - własny samochód

Oferujemy

- niemiecką umowę o pracę u naszego klienta
- wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji : OD 13,00 € brutto/h
- dieta dzienna w wysokości 50 €
- zorganizowane zakwaterowanie płatne
- wsparcie polskojęzycznego koordynatora przez cały okres zatrudnienia

Forma kontaktu

Zgłoszenia prosimy wysłać na adres : rekrutacja@hrigroup.pl lub telefonicznie,
pod numerem : +48 539 955 300.

Dane firmowe

HR Investment
Pl. Powstańców Śląskich
53-329 Wrocław
Email: rekrutacja@hrigroup.pl