← Wstecz | Drukuj

Horyzont Doradztwo Personalne / Oferta z dnia: 20/10/2020

Oferowana praca

Stanowisko: Koordynator prac budowlanych
Miejsce pracy: ChorzóW / śląskie / Polska

Opis stanowiska

Główne zadania:

  • koordynacja pracy paru brygad w obrębie Śląska,

  • odpowiedzialność za harmonogramowanie, optymalne wykorzystanie zasobów, efektywność i jakość.

Wymagania

Wymagania:

  • doświadczenie w realizacji prac budowlanych naziemnych (z użyciem koparki) lub napowietrznych (instalacje na słupach),

  • doświadczenie w kierowaniu zespołem,

  • mobilność (praca w terenie),

  • prawo jazdy,

  • nastawienie na rozwój i efekty.

Oferujemy

Firma oferuje:

  • dobre wynagrodzenie i system premiowy,

  • stabilne zatrudnienie,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • niezbędne wy wykonania zadania narzędzia.

Dane firmowe

Horyzont Doradztwo Personalne