← Wstecz | Drukuj

Horyzont Doradztwo Personalne / Oferta z dnia: 06/12/2017

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Budowy
Miejsce pracy: TarnóW / małopolskie / Polska

Opis stanowiska

  • opracowanie harmonogramu realizacji robót – współpraca z Kierownikiem Projektu oraz Kierownikiem Robót,

  • wyszukiwanie potencjalnych podwykonawców robót oraz współpraca z nimi,

  • nadzór nad pracami realizowanymi przez firmy zewnętrzne - jakość, ilość, terminowość,

  • raportowanie stanu realizacji prac budowlanych do Kierownika Projektu,

  • organizacja pracy na budowie w tym opracowywanie zapotrzebowania na materiały i narzędzia niezbędne do realizacji robót.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne – preferowane budownictwo, energetyka, mechanika lub pokrewne,

  • posiadanie uprawnień budowlanych o specjalności konstrukcyjno - budowlanej,

  • doświadczenia w pracy na stanowisku kierownika budowy lub kierownika robót infrastruktury przemysłowej (w rozumieniu Ustawy - Prawo budowlane),

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • dobra znajomość pakietu Ms Office, AUTOCAD,

  • samodzielność, odpowiedzialność za powierzone zadania,

  • dyspozycyjność.

Oferujemy

  • pracę przy ciekawych projektach w dynamicznie rozwijającej się Grupie,

  • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnieni,

  • pakiet świadczeń dodatkowych.

Dane firmowe

Horyzont Doradztwo Personalne