Health Resort & Medical Spa Panorama Morska / Oferta z dnia: 08/10/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Glazurnik
Miejsce pracy: łódzkie / Polska

Opis stanowiska

  • przygotowanie ścian pod ułożenie glazury lub innych płytek

  • przycinanie płytek i wycinanie w nich otworów

  • układanie płytek szkliwionych przy użyciu zaprawy lub kleju na ścianach płaskich

  • mocowanie do ścian wieszaków, mydelniczek i półeczek ceramicznych

Wymagania

  • doświadczenie w zawodzie

  • skrupulatność, dokładność

  • rzetelność

  • higiena osobista

Oferujemy

  • praca stała, na miejscu od zaraz

  • atrakcyjne zarobki z możliwością awansu

  • praca w renomowanym obiekcie

  • praca bardzo rozwojowa ze względu na charakter Resortu

Zapewniamy zakwaterowanie w budynku z terenem rekreacyjnym przeznaczonym dla pracowników w odległości ok 4km od miejsca pracy (do dyspozycji rower na dojazdy do pracy).

Dane firmowe

Health Resort & Medical Spa Panorama Morska