← Wstecz | Drukuj

Hays Poland / Oferta z dnia: 08/12/2015

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista ds. Spawalnictwa (branża kolejowa)
Miejsce pracy: Polska / śląskie / Polska

Opis stanowiska

Twój nowy pracodawca

Będziesz pracował dla firmy, która jest czołową jednostką na rynku usług certyfikacyjnych i badawczych w Polsce. Firma jest częścią międzynarodowego koncernu, wiodącego dostawcy usług dla przemysłu na świecie.

Twoje nowe stanowisko

Będziesz planował przebieg, realizował i dokumentował usługi dla klienta wraz z przeprowadzaniem odbiorów i procesów certyfikacji. Do Twoich obowiązków należeć będzie współpraca i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami. Istotnym obszarem działań będzie przygotowywanie i prowadzenie szkoleń, a także wymiana doświadczeń. Jako Specjalista ds. Spawalnictwa będziesz współuczestniczył w procesie pozyskiwania i utrzymania klientów oraz rozwijał usługi realizowane przez sekcję.

Czego potrzebujesz, żeby odnieść sukces

Potrzebujesz posiadać wykształcenie wyższe techniczne (mechanika i budowa maszyn, spawalnictwo, inżynieria materiałowa, metalurgia, materiałoznawstwo itp.). Warunkiem koniecznym jest posiadanie minimum 4 lat doświadczenia zawodowego w pracy związanej z kolejnictwem, produkcją taboru kolejowego itp. Powinieneś posiadać doświadczenie na stanowiskach związanych z technologią spawalniczą, odbiorami materiałów i urządzeń oraz badaniami nieniszczącymi. Mile widziane jest posiadanie certyfikatów IWE/EWE, kwalifikacji NDT i znajomości zagadnień związanych z technologią spawalniczą. Twoim atutem będzie doświadczenie w sprzedaży lub promocji usług związanych z przemysłem oraz znajomość rynku spawalniczego. Wymagane jest posiadanie znajomości języka angielskiego, która umożliwi komunikację i pracę z dokumentacją. Powinieneś posiadać prawo jazdy kat. B i być gotowym do częstych podróży służbowych.

Co dostaniesz w zamian

W zamian otrzymasz umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem oraz możliwość wykorzystania i rozwijania swoich kwalifikacji zawodowych. Poprzez codzienną pracę będziesz mógł budować i rozwijać prestiżowe kontakty biznesowe.

Co musisz zrobić

Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą, kliknij „Aplikuj teraz” i prześlij do nas aktualną wersję swojego CV.

Dane firmowe

Hays Poland