← Wstecz | Drukuj

Hays Poland / Oferta z dnia: 09/10/2015

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Techniczny Obiektu
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, międzynarodowej i rozpoznawalnej na rynku firmy świadczącej usługi z zakresu facility management, poszukujemy osoby na stanowisko Kierownik Techniczny Obiektu.

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisko będzie należeć kompleksowa obsługa techniczna nowoczesnego obiektu biurowego, nadzór nad personelem technicznym i podwykonawcami oraz kontrola wszystkich wykonywanych prac. Ponadto Kierownik Techniczny Obiektu będzie odpowiadać za prowadzenie dokumentacji technicznej, optymalizację kosztów utrzymania technicznego nieruchomości oraz współpracę z Klientem i najemcami.

Idealny Kandydat będzie posiadać kilkuletnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku i wyższe wykształcenie techniczne. Poszukujemy osób komunikatywnych, łatwo nawiązujących relacje z Klientami i potrafiących zarządzać zespołem. Znajomość języka angielskiego będzie stanowić atut.

Nasz Klient oferuje umowę o pracę oraz możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie.

Dane firmowe

Hays Poland