← Wstecz | Drukuj

Hays Poland / Oferta z dnia: 05/05/2015

Oferowana praca

Stanowisko: Key Account Manager - sieci budowlane
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta - skandynawskiego producenta wysokiej jakości produktów branży budowlanej poszukujemy osoby na stanowisko Key Account Managera ds. sieci nowoczesnych.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za utrzymywanie i rozwijanie relacji z sieciami DIY, prowadzenie negocjacji na poziomie centralnym, pozyskiwanie nowych sieci do współpracy, przeprowadzanie analiz biznesowych, przygotowywanie i wdrażanie strategii rozwoju sprzedaży w kanale nowowczesnym, uczestnictwo (razem z Działem Marketingu) w planowaniu rocznych działań marketingowych, uczestnictwo w działaniach mających na celu rozwój innych kluczowych klientów.

Poszukujemy osób z min. 2 - 3 letnim doświadczeniem w pracy z dużymi klientami z branży budowlanej na poziomie centralnym (markety budowlane, grupy zakupowe itd.). Wymagana jest co najmniej dobra znajomość j. angielskiego, wysokie kompetencje komunikacyjne, organizacyjne i analityczne oraz predyspozycje do pracy z produktem z wyższej półki cenowej. Stanowisko jest częściowo mobilne (20 - 30%).

Nasz Klient oferuje pracę w dynamicznym, przyjaznym środowisku, możliwość rozwoju i wdrażania własnych pomysłów, stabilną umowę, pakiet socjalny, samochód.

Dane firmowe

Hays Poland