← Wstecz | Drukuj

Hays Poland / Oferta z dnia: 25/09/2016

Oferowana praca

Stanowisko: Contract Manager
Miejsce pracy: Woj. MałOpolskie / małopolskie / Polska

Opis stanowiska

Nasz Klient, generalny wykonawca w branży energetycznej, poszukuje doświadczonych kandydatów na stanowisko Kierownik Kontraktu.

Celem stanowiska jest koordynacja budowy gazociągów poprzez analizę dokumentacji projektowej i przetargowej w celu przygotowania wycen budowy gazociągów, selekcję podwykonawców oraz współpracę z podległymi kierownikami i majstrami. Kierownik Kontraktu będzie odpowiadał za budżet oraz harmonogram realizacji kontraktu.

Od kandydatów oczekujemy wykształcenia wyższego technicznego, doświadczenia w zakresie przygotowywania wycen budowy gazociągów oraz koordynacji budowy gazociągu w roli Kierownika Kontraktu lub Kierownika Budowy. Z uwagi na zakres odpowiedzialności od Kandydatów oczekujemy znajomości przepisów prawa budowlanego oraz uprawnień do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych na budowie.

Klient oferuje zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku przy realizacji ciekawych projektów. Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku polskim i angielskim wraz z dokładnym opisem zakresu obowiązków na poszczególnych stanowiskach

Dane firmowe

Hays Poland