Grupa Kapitałowa Polimex Mostostal / Oferta z dnia: 20/03/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista ds. Ofertowania
Miejsce pracy: Poznań / wielkopolskie / Polska

Opis stanowiska

ZAKRES ZADAŃ:

  • Sporządzanie przedmiarów, kosztorysów, kalkulacji oraz wycen,

  • analiza materiałów przetargowych i zbieranie materiałów niezbędnych do opracowania oferty,

  • przygotowanie dokumentacji przetargowej,

  • sporządzanie ofert przetargowych,

  • zbieranie i uaktualnianie cen materiałów oraz cen najmu sprzętu branży budowlanej,

  • weryfikacja projektów budowlanych przed przystąpieniem do przetargu / realizacji kontraktu,

  • współpraca z Kierownikami Budowy,

  • pomoc przy sporządzaniu harmonogramów budów,

  • pomoc przy sporządzaniu rozliczeń budów,

  • przygotowywanie dokumentów do rozliczenia końcowego budowy.

Wymagania

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe, min. inżynierskie, budownictwo wodne lub lądowe,

  • mile widziane doświadczenie w branży hydrotechnicznej,

  • dobra znajomość pakietu MS Office, programu Norma lub innego do sporządzania kosztorysów,

  • prawo jazdy kat. B (mile widziane),

  • umiejętność pracy w zespole,

  • umiejętność organizacji pracy własnej,

  • dyspozycyjność,

  • umiejętność czytania oraz analizy projektu.

Oferujemy

OFERUJEMY:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego,

  • pakiet świadczeń socjalnych,

  • zatrudnienie w formie umowy o pracę.

Dane firmowe

Grupa Kapitałowa Polimex Mostostal