Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

Grupa Kapitałowa Polimex Mostostal / Oferta z dnia: 22/05/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik projektu
Miejsce pracy: śląskie / Polska

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Niemcy

Za co będziesz m.in. odpowiedzialny/a:

  • opracowanie schematu organizacyjnego projektu, biorąc pod uwagę zakres umowy i wymagania klienta, podział zadań na projekcie, kierowanie zespołem,

  • nadzór nad opracowaniem harmonogramów realizacji projektu oraz ich aktualizacja i realizowanie,

  • udział w opracowaniu niezbędnych dla realizacji projektu dokumentów i procedur,

  • udział w wyborze podwykonawców (negocjacje umów i zleceń) oraz nadzorowanie wykonania prac przez podwykonawców,

  • opracowanie preliminarza projektu i planów zakupów, nadzorowanie realizacji,

  • przygotowywanie i kompletowanie dokumentów stanowiących podstawę do fakturowania, rozliczanie projektów,

  • dokładna znajomość podpisanych umów z Klientami dla zarządzanych projektów,

  • prowadzenie korespondencji z Klientami, udział w spotkaniach i naradach.

Wymagania

Czego oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego technicznego,

  • doświadczenia min. 3 lat w prowadzeniu i zarządzaniu projektami (atutem będzie doświadczenie w branży mechaniczno-montażowej lub konstrukcyjno-budowlanej),

  • umiejętności koordynowania działań wieloosobowego zespołu,

  • zdolności planistycznych i analitycznych,

  • dużej komunikatywności i zdolności negocjacyjnych,

  • systematyczności i mocnego zorientowania na osiąganie celów,

  • dobrej znajomości języka niemieckiego lub angielskiego,

  • znajomości środowiska MS Office a szczególnie MS Project,

  • czynnego prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

Zapewniamy:

  • stabilną pracę na podstawie umowy o pracę w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • nowoczesne narzędzia do pracy w tym samochód służbowy,

  • zakwaterowanie,

  • pracę z wysoko wykwalifikowaną kadrą,

  • ambitne wyzwania zawodowe i dużą samodzielność w działaniach,

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu,

  • bezpieczne i higieniczne warunki pracy,

  • finasowanie i dofinansowywanie studiów, w tym podyplomowych i doktoranckich, szkoleń i uprawnień,

  • bogaty pakiet benefitów (m. in. ubezpieczenie grupowe, dopłaty do prywatnej opieki medycznej LuxMed dla Ciebie i członków Twojej rodziny, karty MultiSport oraz letniego wypoczynku).

Dane firmowe

Grupa Kapitałowa Polimex Mostostal