← Wstecz | Drukuj

Grupa ERBUD / Oferta z dnia: 28/02/2020

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista ds. Kosztorysowania i Rozliczeń
Miejsce pracy: ŁóDź / łódzkie / Polska

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Przyjmowanie i opracowywanie zapytań ofertowych, kosztorysowanie w zakresie prac montażowo-spawalniczych w oparciu o programy RODOS, KNR-y i NORMA

  • Analiza techniczna i przedmiarowa dokumentacji projektowej;

  • Pozyskanie i analiza ofert dostawców pod względem cenowym oraz zgodności z technicznymi założeniami projektowymi;

  • Rozliczanie i weryfikowanie dokumentacji finansowej zgodnie z wytycznymi;

  • Rozliczenia czasu pracy i delegacji pracowników oddziału.

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (budownictwo, mechanika, energetyka, budowa maszyn lub pokrewne);

  • Doświadczenie w sporządzaniu kosztorysów i ofertowaniu w branży;

  • Znajomość rysunku technicznego.

Mile widziane:

  • Doświadczenie przy bezpośredniej realizacji projektów;

  • Podstawowa wiedza z zakresu spawalnictwa;

  • Znajomość języka angielskiego;

  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

Oferujemy:

  • opiekę medyczną

  • naukę języków obcych

  • dofinansowanie do pakietów sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

  • atrakcyjne wynagrodzenie

Dane firmowe

Grupa ERBUD