← Wstecz | Drukuj

Grupa ERBUD / Oferta z dnia: 15/12/2019

Stanowisko: Koordynator ds. instalacji elektrycznych i teletechnicznych
Miejsce pracy: ŁóDź / łódzkie / Polska

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie procesami budowy od przygotowania do odbioru, zgodnie ze standardami ISO i AQAP;

  • Nadzorowanie prac od strony organizacyjnej, administracyjnej i technicznej;

  • Prowadzenie dokumentacji budowy;

  • Koordynacja robót zgodnie z harmonogramem;

  • Współpraca z inspektorami nadzoru, projektantami, podwykonawcami i dostawcami;

  • Sprawowanie nadzoru nad jakością i terminowością realizowanych projektów;

  • Realizacja budowy zgodnie z planowanym budżetem kosztów kontraktu.

  • Współudział w wyborze podwykonawców, dostawców

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunek elektrotechnika bądź pokrewne

  • Niezbędne uprawnienia: wymagane uprawnienia do kierowania robotami bez ograniczeń w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych

  • Doświadczenie zawodowe 2 lata na pokrewnym stanowisku

  • Znajomość programu AutoCad bądź pokrewnego, znajomość programu NormaPro, znajomość pakietu MS Office

  • Gotowość do częstych podróży służbowych

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Oferujemy:

  • opiekę medyczną

  • naukę języków obcych

  • dofinansowanie do pakietów sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

  • atrakcyjne wynagrodzenie

Dane firmowe

Grupa ERBUD