Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

Grupa ERBUD / Oferta z dnia: 19/05/2022

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Robót Elektrycznych
Miejsce pracy: Szczecin / zachodniopomorskie / Polska

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad pracami na budowie;

  • Koordynacja prac firm podwykonawczych;

  • Weryfikacja ofert podwykonawców;

  • Przygotowanie harmonogramu prac i jego realizacja;

  • Weryfikacja i przygotowanie dokumentacji powykonawczej;

  • Wykonanie pomiarów, kalkulacji i ofert w zakresie branży elektrycznej;

  • Analiza i optymalizacja rozwiązań projektowych;

  • Nadzór nad prowadzeniem prac elektrycznych, aby zostały wykonane niezbędne zabezpieczenia, a roboty były prowadzone w taki sposób, aby zapewnione było bezpieczeństwo dla ludzi i mienia.

Wymagania

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne o kierunku elektryka lub elektrotechnika;

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • Uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych bez ograniczeń;

  • Dobra znajomość Pakietu MS Office oraz programów: MS Project, AutoCAD;

  • Aktualna wiedza nt. obowiązujących norm technicznych i przepisów;

  • Samodzielność, umiejętność podejmowania decyzji;

  • Prawo jazdy kat. B;

  • Mobilność.

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Dofinansowanie karty sportowej / leasingu roweru

  • Prywatna opieka medyczna

  • Dofinansowanie uprawnień, studiów, zajęć językowych

  • Ubezpieczenie na życie

  • Wewnętrzne szkolenia i programy rozwojowe

  • Okolicznościowe spotkania firmowe

  • Konkursy wewnątrzfirmowe

  • Posiłki dla pracowników budów

Dane firmowe

Grupa ERBUD