Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

Grupa ERBUD / Oferta z dnia: 24/12/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Cieśla
Miejsce pracy: / Belgia

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • praca na szalunkach systemowych

  • wykonywanie szalunków pod schody betonowe, belki, wieńce, słupy, stopy, ławy,

  • wykonywanie konstrukcji drewnianych,

  • wykonywanie pomiarów,

  • praca z rysunkiem technicznym.

Dodatkowo oferujemy:

  • konkurencyjna stawka godzinowa: obecnie € 15,55 brutto,

  • dodatek żywnościowy, 13stka z OPOC/PDOK w wysokości 9,12 % rocznego wynagrodzenia.

Wymagania

Wymagania:

  • doświadczenia na wyżej wymienionym stanowisku pracy,

  • umiejętności czytania rysunku technicznego,

  • samodzielnej realizacji powierzonych zadań,

  • dyspozycyjności i zaangażowania w realizacji wyznaczonych celów.

  • 30-dniowego ubezpieczenia w Polsce.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Umowę o pracę

  • Konkurencyjną stawkę godzinową

  • Dodatek żywnościowy

  • Zakwaterowanie

  • Przejazd z kontraktu w dwie strony; dojazd do pracy

  • Wypłata do 10 dnia każdego miesiąca

  • ZUS opłacany zawsze w terminie

Dane firmowe

Grupa ERBUD