Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

GruntBudowa / Oferta z dnia: 04/05/2021

Oferowana praca

Stanowisko: Geodeta – Inżynier Budowy
Miejsce pracy: łódzkie / Polska

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

Podstawowymi zadaniami osoby na stanowisku Geodeta / Inżynier Budowy będzie prowadzenie prac geodezyjnych oraz wsparcie biura budowy.

W szczególności do zakresu zadań będzie należała:

  • obsługa geodezyjna wykonywanych robót / budowy,

  • sporządzanie na bieżąco obmiarów wykonanych prac / obsługa geotechniczna,

  • sukcesywne, protokolarne, przekazywanie wykonanych odcinków budowy / robót,

  • współpraca z Kierownikiem Robót oraz Menedżerem Projektu.

Dodatkowe zadania będą obejmować:

  • wsparcie Kierownika Robót w działaniach logistycznych i organizacyjnych związanych

  • z prowadzonymi robotami,

  • przeprowadzanie bieżącej analizy w zakresie zapotrzebowania niezbędnych zasobów ludzkich, materiałowych i sprzętowych,

  • prowadzenie ewidencji dokumentacji technicznej oraz bieżącej korespondencji budowy,

  • kontrolowanie zakresu robót objętych kontraktem i robót dodatkowych.

Wymagania

Wymagania:

Warunkiem koniecznym wymaganym od kandydatów będzie:

  • wiedza specjalistyczna z zakresu geodezji,

  • wiedza praktyczna wynikająca z min. 2 letniego doświadczenia;

  • dobra organizacja pracy,

  • nastawienie na cel,

  • sumienność,

  • umiejętność pracy z dokumentami (tworzenie dokumentów, archiwizacja),

  • prawo jazdy kat. B.

  • gotowość do pracy w delegacji.

Idealnych kandydatów będzie wyróżniała:

  • chęć rozwoju zawodowego,

  • uprawnienia geodezyjne,

  • znajomość budownictwa drogowego od strony teoretycznej i/lub praktycznej,

  • biegła obsługa komputera i urządzeń biurowych (oprogramowanie MS Office, MS Project, AutoCAD z nakładką Civil lub Microstation),

  • znajomość systemów sterowania pracą spycharek firmy Trimble,

  • znajomość urządzeń geodezyjnych firmy Trimble.

Oferujemy

Oferujemy:

  • stałą pracę.

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia.

  • kursy i szkolenia.

  • pracę w firmie z nowoczesnym systemem zarządzania i przyjazną kulturą organizacyjną.

  • możliwość budowania pozycji zawodowej w firmie o ugruntowanej pozycji.

  • indywidualną ścieżkę rozwoju zawodowego oraz pracę z kadrą zarządzającą.

  • rodzaj umowy: kontrakt menedżerski / umowa o pracę.

Dane firmowe

GruntBudowa