Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 19/12/2014

Stanowisko: Doradca techniczno-handlowy - konstrukcje stalowe
Miejsce pracy: śląskie / Polska

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta wiodącej korporacji handlującej stalą poszukujemy osoby na stanowisko:

Doradca techniczno-handlowy - konstrukcje stalowe

Obowiązki:
- podejmowanie kontaktu z biurami projektowymi oraz z wytwórniami konstrukcji stalowych
- przeprowadzanie prezentacji i szkoleń dla projektantów, inżynierów, studentów
- pozyskiwanie zamówień na prefabrykowane elementy konstrukcji stalowych
- nadzór nad ich realizacją i monitoring planów inwestycyjnych
- odwiedzanie klientów z terenu całej Polski
- bieżący kontakt oraz cykliczne wyjazdy do zagranicznej centrali

Wymagania

- wykształcenie wyższe inżynierskie(preferowany profil - inżynier budownictwa)
- doświadczenie w projektowaniu lub nadzorze budowlanym konstrukcji stalowych
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
- bardzo dobra znajomość pakieu MS Office (w szczególność PowerPoint) oraz oprogramowania do projektowania
- gotowość do częstych podróży
- dodatkowym atutem będa uprawnienia projektowe

Oferujemy

Dodatkowe składniki wynagrodzenia:
- praca w dynamicznym środowisku
- pakiety szkoleniowe (techniczne i specjalistyczne)
- możliwość rozwoju w ramach europejskich struktur korporacyjnych
- wszelkie narzędzia pracy (laptop, telefon, samochód służbowy)

Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV w formacie Word z podanym numerem referencyjnym w tytule maila na adres: katowice@grafton.pl.

Jeśli odbył/a już Pani/Pan rozmowę kwalifikacyjną w Grafton, prosimy o kontakt z konsultantem, który to spotkanie prowadził (najlepiej poprzez e-mail).

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/budownictwo-zarzadzanie-nieruchomosciami/

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecję.

Dane firmowe

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.