Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 24/07/2014

Stanowisko: Asystent Architekta ze znajomością języka niemieckiego
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Naszym Klientem jest prężnie rozwijająca się firma z kapitałem niemieckim, wchodząca na rynek Polski.
W związku z jej dynamicznym rozwojem pilnie poszukujemy osoby na stanowisko Asystenta Architekta z obowiązkami kreślarza.

Do głównych obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało:
- Branie udziału w przygotowywaniu projektów budowlanych nowopowstających studiów fitness,
- Przygotowywanie przedmiarów robót, pomiary obiektów,
- Współpraca z podmiotami wewnętrznymi oraz zewnętrznymi,
- Sporządzanie rysunków budowlanych i wykonawczych,
- Branie udziału w procedurach uzyskiwania pozwoleń urzędowych,

Wymagania

- Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny),
- Ukończone studia wyższe (Architektura, Budownictwo) bądź wykształcenie techniczne kierunkowe (kreślarstwo)
- Bardzo dobra znajomość oprogramowania ArchiCad, Photoshop. MsOffice,
- Mile widziana znajomość prawa budowlanego, procedur związanych z budową nowych obiektów,
- Mile widziane doświadczenie w projektowaniu oraz aranżancjach powierzchni, biurowych/handlowych,
- Prawo jazdy kategorii B.,
- Doświadczenie w pracy w środowisku miedzynarodowym,
- Dyspozycyjność do odbywania podróży służbowych,

Oferujemy

Dodatkowe składniki wynagrodzenia:
- Możliwość pracy w środowisku międzynardowym przy nowopowstającym projekcie o skali ogólnopolskiej,
- Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia zawodowego
- Duża indywidualność w działaniu, możliwość rozwoju zawodowego,

Interesuje Cię ta oferta pracy? Prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłania CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/budownictwo-zarzadzanie-nieruchomosciami/

Dane firmowe

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.