← Wstecz | Drukuj

Grafton Recruitment / Oferta z dnia: 23/04/2017

Oferowana praca

Stanowisko: Inspektor nadzoru – budownictwo mieszkaniowe
Miejsce pracy: Poznań / wielkopolskie / Polska

Opis stanowiska

Naszym Klientem jest uznana firma deweloperska, o stabilnej sytuacji na rynku. W związku z rozwojem struktur, poszukujemy osoby na stanowisko:

Inspektor nadzoru – budownictwo mieszkaniowe

Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki:
  • Nadzór nad przebiegiem prac na placu budowy;
  • Kontrola dokumentacji dot. procesu inwestycyjnego;
  • Monitorowanie jakości materiałów i wykonanych prac;
  • Stała kontrola zgodności robót z obowiązującym harmonogramem budowy, wymogami inwestora oraz pozwoleniami budowlanymi;
  • Rozwiązywanie bieżących problemów;
  • Przygotowanie oraz dokonywanie odbioru robót;
  • Sprawdzanie ofert cenowych.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe budowlane;
  • Min. 5 lat doświadczenia w obszarze budownictwa mieszkaniowego na podobnym stanowisku;
  • Praktyczna znajomość prawa budowlanego i procedur;
  • Uprawnienia budowlane do sprawowania funkcji inspektora nadzoru robót budowlanych;
  • Czynne prawo jazdy kat. B;

Oferujemy

  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Stabilność zatrudnienia;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Narzędzie niezbędne do pracy: samochód, laptop, telefon.

Dane firmowe

Grafton Recruitment