← Wstecz | Drukuj

Good Job nr cert 6515 / Oferta z dnia: 27/10/2014

Oferowana praca

Stanowisko: Pracownik fizyczny - prace ziemne
Miejsce pracy: Rotterdam Lub Moerdijk / / Holandia

Opis stanowiska

  • prace ziemne przy specjalistycznych wykopach.

  • głównie kopanie ręczne, ale również przy użyciu maszyn.

  • przygotowanie terenu podprowadzenie rur gazociągowych oraz kabli.

  • prace wymagające dużej uwagi, precyzyjne w różnych warunkach pogodowych.

  • połączenia kołnierzowe i uszczelkowe.

Wymagania

  • konieczne doświadczenie przy tego typu pracy

  • mile widziane doświadczenie przy łączeniu rur niskociśnieniowych

  • znajomość połączeń kołnierzowych i uszczelkowych

  • mile widziana umiejętność czytania dokumentacji technicznej przebiegu linii gazowych oraz planu

  • motywacja do pracy

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • prawo jazdy kat B

  • paszport

Oferujemy

  • pracę u sprawdzonego klienta

  • możliwość nabycia doświadczenia w przemyśle rafineryjnym

  • pracę na dłuższy okres czasu

  • wynagrodzenie: 9,02 euro brutto/h, po okresie próbnym 9,50, a następnie 10,73.

  • zakwaterowanie: 68 euro/tydzień (czyste i zadbane)

  • ubezpieczenie: 24 euro/tydzień

Dane firmowe

Good Job nr cert 6515