← Wstecz | Drukuj

Globetek Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 19/09/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista ds. Obmiaru Robót Budowlanych
Miejsce pracy: mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Sporządzenie szacunkowych zestawień ilościowych na potrzeby planowania kontraktów na poszczególnych zakresach,

  • Sporządzanie obmiarów robót do rozliczania umowy z Zamawiającym;

  • Bieżąca rejestracja wykonanych robót, pozostałych robót, robót dodatkowych,

  • Prowadzenie bazy zestawień ilości robót budowlanych,

  • Udział w spotkaniach i przeglądach,

  • Współpraca w z pozostałymi specjalistami ds. obmiaru robót,

  • Sporządzanie raportów,

  • Ścisła współpraca z innymi działami w ramach projektu.

Wymagania

Wymagania:

  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • Preferowane wykształcenie wyższe: Budownictwo,

  • Doświadczenie w pracy z dokumentacją projektową,

  • Mile widziane doświadczenie w pracy przy projektach przemysłowych lub energetycznych,

  • Dobra znajomość programu Excel,

  • Minimum dobra znajomość j. angielskiego.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Stabilne zatrudnienie.

Dane firmowe

Globetek Sp. z o.o.