Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

Globetek Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 11/09/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Projektant Mostowy
Miejsce pracy: małopolskie / Polska

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Realizacja dokumentacji projektowych, opracowań koncepcyjnych i optymalizacji w zakresie konstrukcji inżynierskich,

  • Koordynacja działań branżowych,

  • Pełnienie nadzorów autorskich.

Wymagania

Wymagania:

  • Uprawnienia budowlane do projektowania w branży mostowej,

  • Znajomość oprogramowania MS Office,

  • Znajomość oprogramowania AutoCad, Robot, Midas lub Sofistic,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Mile widziane doświadczenie w projektach Projektuj-buduj, a także znajomość procedur z nimi związanych,

  • Mile widziana znajomość procedur uzyskania ZRID,

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Pracę przy ciekawych projektach krajowych i zagranicznych,

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Szkolenie i rozwój kompetencji.

Dane firmowe

Globetek Sp. z o.o.