← Wstecz | Drukuj

Globetek Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 27/01/2012

O firmie

Globetek jest międzynarodową agencją rekrutacyjną wyspecjalizowaną w usługach dla przedsiębiorstw sektora przemysłowego. Działając na globalnym rynku współpracuje z największymi korporacjami branży energetycznej, petrochemicznej, budowlanej, konstrukcyjnej czy produkcji i automatyki , pozyskując dla nich wykwalifikowaną kadrę i dostarczając zaawansowane rozwiązania HR.

Stanowisko: Kierownik Robót – Budownictwo przemysłowe (Hale i konstrukcje stalowe)
Nr ref.: Nr Ref. KRW/06/KB
Miejsce pracy: WrocłAw - CałE WojewóDztwo / dolnośląskie / Polska
Branża: Zarządzanie

Opis stanowiska

-Koordynacja i organizacja prac budowlanych;
- Znajomość umów kontraktu oraz dokumentacji projektowej kontraktu;
- Nadzór nad czasem i kosztami realizowanego kontraktu;
- Realizowanie zapisów zawartych w umowie kontraktu,
- Reprezentowanie spółki przed Zamawiającym;
- Organizacja i kierowanie zaplecza budowy;
- Kontrola prac montażowych, nadzór i weryfikacja prac montażowych konstrukcji stalowej i obudowy hali pod względem ich zgodności z dokumentacją projektową, sztuką budowlaną, przepisami prawa budowlanego ze szczególnym uwzględnieniem harmonogramu prac, jakości robót oraz kosztów realizacji;
-Dbałość o materiały budowlane dostarczone na plac budowy (protokolarne przejęcie dostarczonych materiałów oraz ich przekazanie właściwym przedstawicielom firm podwykonawczych);
-Organizacja logistyki budowy oraz prowadzenie dziennika budowy
- Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP na placu budowy;
- Raportowanie Kierownikowi Projektu o zaawansowaniu prac montażowych;

Wymagania

- Kilkuletnie doświadczenie w koordynacją prac budowalnych ( budownictwo, przemysłowe, hale, magazyny, centra logistyczne, konstrukcje stalowe )
- Znajomość prawa budowlanego,
- Wykształcenie wyższe ( kierunki budowalne)
- Uprawnienia do kierowanie robotami budowlanymi bez ograniczeń
- Umiejętność czytania dokumentacji techniczno-budowlanej,
- Doświadczenie w zarządzani zespołami podległych pracowników
- Bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy

- Pracę przy prestiżowych projektach budowalnych,
- Atrakcyjne wynagrodzenie finansowe,
- Prowizje wynikające z realizacji założonych celów,
- Niezbędne narzędzia pracy.

Forma kontaktu

Osoby zainteresowane stanowiskiem prosimy o przesyłanie aktualnego cv oraz listu motywacyjnego na adres email: kamil.biernacki@globetek.pl prosimy również o umieszczanie nr ref w tytule wiadomości.

Dane firmowe

Globetek Sp. z o.o.
Plac Grunwaldzki
40-950 Katowice
Email: kamil.biernacki@globetek.pl