Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

Globetek Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 12/09/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Projektu Fit Out
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie procesem przygotowania i realizacji projektu budowlanego w zakresie wykończenia wnętrz

  • Nadzorowanie procesu realizacji na poszczególnych etapach na podstawie dokumentacji projektowej

  • Udział w procesie wyboru oraz nadzoru podwykonawców, prowadzenie negocjacji z wykonawcami i dostawcami zaangażowanymi w projekt

  • Nadzór nad jakością wykonywanych prac

  • Przygotowanie kosztorysów dla prac dodatkowych i rozliczenie finansowe prowadzonych inwestycji

  • Raportowanie o postępie robót i wynikach finansowych projektów

  • Egzekwowanie terminowej realizacji

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne w zakresie budownictwa

  • Doświadczenie w realizacji projektów budowlanych w zakresie wykończenia wnętrz biurowych – fit out

  • Doświadczenie w zakresie nadzoru prac budowlano- wykończeniowych oraz instalacji sanitarnych oraz/i elektrycznych

  • Umiejętności negocjacyjne

  • Dobra organizacja pracy

  • Umiejętności pracy w zespole i pod presją czasu

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

  • Skrupulatność, sumienność, analityczne myślenie

  • Dobra znajomość j. angielskiego

  • Prawo jazdy kat. B

  • Biegła obsługa komputera (pakiet MS Office, MS Outlook)

  • Mile widziana znajomość programów Auto-Cad oraz Norma Pro

  • Posiadanie uprawnień budowalnych będzie dodatkowym atutem

  • Umiejętność delegowania zadań i zarządzania ekipami budowlanymi

Oferujemy

Nasz klient oferuje:

  • Praca w prężnie rozwijającej się firmie aranżacyjno-budowlanej o stabilnej pozycji na rynku

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i wyników

  • Udział w realizacji interesujących przedsięwzięć

  • Przyjazną atmosferę i możliwość rozwoju zawodowego

  • Niezbędne narzędzia potrzebne do pracy

Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie aplikacji za pośrednictwem naszego formularza poprzez przycisk apliakcyjny

Dane firmowe

Globetek Sp. z o.o.