← Wstecz | Drukuj

Globetek Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 22/06/2021

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier Robót Budowlanych
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Koordynacja prac budowlanych;

  • Uczestnictwo w odbiorach;

  • Kontrola i rozliczanie prac podwykonawców;

  • Prowadzenie zamówień sprzętu i materiałów z uwzględnieniem harmonogramu;

  • Kontakt z klientem.

Wymagania

Wymagania:

  • Doświadczenie w budownictwie przemysłowym;

  • Doświadczenie w pracy na projektach związanych z budową hal i magazynów wielkopowierzchniowych mile widziane;

  • Znajomość programów MS Office i AutoCad;

  • Doświadczenie w zarządzaniu siłami własnymi i podwykonawcami;

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (min. inżynierskie);

  • Prawo jazdy kat. B;

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Praca w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku;

  • Duże możliwości rozwoju zawodowego;

  • Pakiet benefitów: karta sportowa, opieka zdrowotna i inne.

Dane firmowe

Globetek Sp. z o.o.