← Wstecz | Drukuj

Gi Group Sp z o.o. / Oferta z dnia: 25/09/2016

Oferowana praca

Stanowisko: Operator ładowarki
Miejsce pracy: SwarzęDz / wielkopolskie / Polska

Opis stanowiska

• Obsługa ładowarki jednozmianowej zgodnie z posiadanymi uprawnieniami
• Wykonywanie pracy z odpowiednią starannością,
• Terminowa realizacja powierzonych zadań,
• Dbałość o dobry stan techniczny powierzonego sprzętu

Wymagania

• Uprawnienia na ładowarki jednonaczyniowe do 2,5 m3
• Mile widziane doświadczenie
• Bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy

• Umowę o pracę
• Praca w systemie 2 zmianowym (6-14, 14-22)
• Atrakcyjną stawkę
• Pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku
• Pakiet benefitów

Dane firmowe

Gi Group Sp z o.o.