← Wstecz | Drukuj

Gestin Polska Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 23/10/2014

Stanowisko: Inspektor nadzoru inwestorskiego branży instalacje sanitarne
Miejsce pracy: Bielsko-BiałA / śląskie / Polska

Opis stanowiska

  • Sprawowanie nadzoru nad pracami inwestorskimi

  • Współpraca z podwykonawcami/dostawcami usług

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Mile widziane uprawnienia budowlane w specjalności instalacje sanitarne

  • Samodzielność, kreatywność, zaangażowanie

  • Znajomość języka angielskiego i/lub włoskiego

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Zatrudnienie na postawie umowy o pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Pracę o dużym zakresie samodzielności i odpowiedzialności

Dane firmowe

Gestin Polska Sp. z o.o.