← Wstecz | Drukuj

GENERAL PROPERTY SP. Z O.O. / Oferta z dnia: 02/12/2014

Oferowana praca

Stanowisko: Technik Konserwator
Miejsce pracy: Warszawa I Okolice / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Oczekiwania wobec kandydata:

  • wykształcenie techniczne - pożądane: o specjalności elektryk;

  • uprawnienia SEP powyżej 1 kV – E (mile widziany D);

  • znajomość obsługi komputera: Windows, MS Office;

  • zaangażowania w pracę;

  • mile widziane doświadczenie w zakresie eksploatacji nieruchomości, min. 2 lata.

Wymagania

Do obowiązków kandydata będzie należało:

  • eksploatacja infrastruktury technicznej nieruchomości;

  • bieżąca konserwacja i utrzymanie techniczne nieruchomości.

Oferujemy

Kandydatom, którzy dołączą do naszego zespołu oferujemy:

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w profesjonalnym zespole;

  • możliwość rozwoju zawodowego;

  • zatrudnienie w formie umowy o pracę.

Dane firmowe

GENERAL PROPERTY SP. Z O.O.