← Wstecz | Drukuj

GENERAL PROPERTY SP. Z O.O. / Oferta z dnia: 07/01/2020

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista Serwisu PPOŻ.
Miejsce pracy: łódzkie / Polska

Opis stanowiska

Jeśli chcesz odpowiadać za:

  • Utrzymanie ciągłości pracy urządzeń i instalacji

  • Tworzenie raportów serwisowych z prac serwisowych i dodatkowych

  • Wykonywanie nowych instalacji PPOŻ.

Wymagania

A przy tym spełniasz następujące wymagania:

  • Znajomość urządzeń i instalacji PPOŻ. takich jak: SSP, DSO, oddymianie / napowietrzanie oraz innych instalacji niskoprądowych

  • Wykształcenie techniczne powiązane z instalacjami PPOŻ.

  • Doświadczenie w zakresie eksploatacji w/w. urządzeń i instalacji

  • Posiadasz uprawnienia SEP

  • Znasz obsługę komputera: Windows, MS Office

  • Angażujesz się w powierzoną pracę

  • Dwuletnie doświadczenie w zakresie eksploatacji instalacji PPOŻ.

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziana wiedza i znajomość poniższych zagadnień:

  • Przeglądy i konserwacja SUG wodnych oraz gazowych

  • Sporządzanie Dokumentacji Technicznej

  • Znajomość oprogramowania Auto CAD

  • Znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie

  • Szkolenia branżowe z zakresu obsługi central systemu SSP np. Bosch, Siemens, Esser, Polon, Schrack, Honeywell

Oferujemy

My zaoferujemy Ci:

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w profesjonalnym zespole

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Szkolenia z grupy SEP

  • Formę zatrudnienia dopasowaną do Twoich potrzeb

  • Rynkowe wynagrodzenie adekwatne do stanowiska i umiejętności oraz udział w systemie prowizyjnym

  • Profesjonalne narzędzia pracy

Dane firmowe

GENERAL PROPERTY SP. Z O.O.