← Wstecz | Drukuj

GENERAL PROPERTY SP. Z O.O. / Oferta z dnia: 03/12/2021

Oferowana praca

Stanowisko: Pracownik remontowo - budowlany
Miejsce pracy: dolnośląskie / Polska

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie prac ogólnobudowlanych dla Klientów Spółki - malowanie, szpachlowanie, murowanie, stawianie ścianek G-K

  • Wykonywanie drobnych prac brukarskich

  • Wykonywanie drobnych prac dekarskich

  • i innych zleconych prac technicznych

Wymagania

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy remontowo - budowlanej

  • Chęci do pracy

  • Zaangażowania

  • Bardzo dobrej organizacji pracy

  • Gotowości do działania

Oferujemy

Oferujemy:

  • Możliwość zatrudnienia na umowę o pracę, umowę zlecenie, lub współpracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość skorzystania z bogatego pakietu benefitów

  • Elastyczny grafik pracy ustalany przez pracownika

  • Samochód serwisowy do korzystania również do celów prywatnych i niezbędne narzędzia i materiały

Dane firmowe

GENERAL PROPERTY SP. Z O.O.