← Wstecz | Drukuj

GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY / Oferta z dnia: 29/11/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista ds. Instalacji Sanitarnych
Miejsce pracy: GdańSk / pomorskie / Polska

Opis stanowiska

O ZADAŃ OSOBY ZATRUDNIONEJ NA TYM STANOWISKU BĘDZIE NALEŻAŁO:

  • koordynowanie prawidłowości funkcjonowania sieci i instalacji wodno-kanalizacyjnych oraz centralnego ogrzewania w obiektach Uniwersytetu,

  • udział w tworzeniu rocznych planów remontów i konserwacji obiektów,

  • udział w pracach nad realizacją nowych obiektów Uniwersytetu oraz w pracach remontowych, modernizacyjnych i eksploatacyjnych,

  • rozliczanie wykonanych robót oraz nadzór nad ich realizacją,

  • proponowanie rozwiązań w ramach planowanych projektów remontowo-budowlanych,

  • udział w przygotowywaniu dokumentacji przetargowej oraz w postępowaniach o udzielenie zamówienia publicznego,

  • uzyskiwanie, zgodnie z prawem budowlanym, decyzji i zezwoleń na prace budowlane oraz remontowe w zakresie swoich zadań,

  • przygotowywanie zleceń i projektów umów,

  • udział w przeglądach planowanych i gwarancyjnych.

Wymagania

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • wykształcenia wyższego technicznego kierunkowego,

  • kilkuletniego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku, mile widziane doświadczenie w eksploatacji sieci i instalacji wod-kan, c.o., gaz.,

  • umiejętności sporządzania przedmiarów, kosztorysów, w tym obsługi programu NORMA,

  • znajomości ustawy o zamówieniach publicznych oraz prawa budowlanego,

  • umiejętności sprawnego komunikowania się z właściwymi urzędami,

  • asertywności, wysokiej kultury osobistej, umiejętności współpracy w zespole,

  • dobrej umiejętności posługiwania się komputerem i pakietem Office,

  • dodatkowym atutem będą: znajomość obsługi programu AutoCad oraz uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych.

Oferujemy

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę na zastępstwo,

  • Benefity dla rodziców,

  • Atrakcje kulturalne i sportowe,

  • Wczasy pod gruszą.

Dane firmowe

GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY