Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

GASTEL PREFABRYKACJA S.A. / Oferta z dnia: 14/02/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik budowy - Inżynier budowy
Miejsce pracy: GdańSk / pomorskie / Polska

Opis stanowiska

  • Nadzór nad realizacją robót w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną i harmonogramy

  • Analiza dokumentacji projektowej

  • Prawidłowe dokumentowanie i raportowanie wykonywanych zadań

  • Kontrola nad prowadzonymi pracami budowlanymi

  • Dbałość o należyte standardy BHP

Wymagania

  • Wykształcenia wyższego technicznego

  • Doświadczenia zawodowego na ww. kierunku

  • Uprawnienia budowlane – w przypadku Kierownika Budowy

  • Znajomość procesu inwestycyjnego, znajomość prawa budowlanego

  • Dyspozycyjność

  • Dobra organizacja pracy

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Szkolenia i możliwości rozwoju zawodowego

  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów

  • Atrakcyjne warunki finansowe

  • Możliwość systematycznego podnoszenia kwalifikacji

  • Niezbędne narzędzia pracy

Dane firmowe

GASTEL PREFABRYKACJA S.A.