← Wstecz | Drukuj

FARA Personaldienstleistungen / Oferta z dnia: 30/09/2016

Oferowana praca

Stanowisko: Elektryk / Elektromonter
Miejsce pracy: / Niemcy

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Niemcy

Wymagania

Oferujemy:

  • umowę o pracę na warunkach niemieckich

  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym oraz dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych

  • 11,23€ brutto / h plus 12,50€ (po okresie próbnym 15,00€) diety za każdy przepracowany dzień

  • wypłatę do 15-ego następnego miesiąca

  • bezpłatne zakwaterowanie (pokój 2-3 osobowy z dostępem do kuchni i łazienki)

  • urlop wypoczynkowy

Wymagamy:

  • znajomość języka niemieckiego umożliwiająca porozumiewanie sie

  • wykształcenie jako elektryk

  • doświadczenie zawodowe w branży

  • samochód (mile widziane)

  • umiejętność pracy z rysunkiem oraz schematem technicznym

Obowiązki:

  • montaż instalacji elektrycznych

  • okablowywanie szaf na podstawie rysunku technicznego

  • montaż grup elektrycznych oraz podłączanie ich według schematów połączeń

  • układanie kabli

  • podłączanie urządzeń elektrycznych (oświetlenie, montaż gniazdek, włączników itp.)

Dane firmowe

FARA Personaldienstleistungen