FAIR Personal + Qualifizierung GmbH & Co. KG spółka komandytowa Oddział w Polsce / Oferta z dnia: 07/07/2017

Oferowana praca

Stanowisko: Pracownik ogólnobudowlany
Miejsce pracy: WłOcłAwek / kujawsko-pomorskie / Polska

Opis stanowiska

Obowiązki:

  • prace przy remontach (na zewnątrz i wewnątrz budynku)

  • praca i pomoc w brygadzie przy: malowaniu, piaskowaniu, montażu elewacji z blach stalowych i PCV

Wymagania

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na tym stanowisku min. 2 lata

  • wykształcenie w zawodzie o profilu budowlanym

  • dyspozycyjność do pracy także w delegacjach

  • zdolność do pracy na wysokościach

Oferujemy

Oferujemy:

  • umowę bezpośrednio z pracodawcą

  • stawkę godzinową + premię

  • zapewniony dojazd z Włocławka

  • w delegacjach zapewnione zakwaterowanie wraz z obiadem

  • zapewniona odzież robocza

  • stałą pracę

  • pracę od zaraz.

FAIR Personal + Qualifizierung GmbH & Co. KG spółka komandytowa Oddział w Polsce