Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 12/06/2019

Stanowisko: Operator maszyn budowlanych z językiem niemieckim (k/m/d)
Miejsce pracy: świętokrzyskie / Polska

Opis stanowiska

  • Miejsce pracy: Niemcy, Walschleben (Turyngia)

  • kierowanie koparką lub walcem w przedsiębiorstwie zajmującym się budową dróg

  • inne prace pomocnicze

  • dbanie o powierzony sprzęt

Wymagania

  • dobra znajomość j. niemieckiego w mowie – warunek konieczny

  • odpowiednie uprawnienia

  • doświadczenie w pracy z wykorzystaniem maszyn budowlanych

  • dbałość o stan maszyny pod względem technicznym

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • zatrudnienie w ramach niemieckiej umowy o pracę

  • stawka początkowa od 12,25 do 14 euro brutto/h

  • pomoc w organizacji zakwaterowania

  • wsparcie polskiego konsultanta

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz

  • stała pensja oraz dodatek świąteczny

Dane firmowe

Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o.o.