Katalog Budowlany

dodaj ofertę   |   regulamin   |   partnerzy   |   reklama   |   kontakt

Oferty pracy - Wyszukiwarka

Wpisz słowo kluczowe (np. księgowa)
Wybierz region
Wybierz kategorię
Wybierz państwo

← Wstecz | Drukuj

FabriThol GmbH / Oferta z dnia: 15/03/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Malarz / szpachlarz
Miejsce pracy: / Niemcy

Opis stanowiska

  • Malowanie

  • Szpachlowanie

  • Tapetowanie

  • Lakierowanie

  • Montaż suchej zabudowy

Wymagania

  • Własna działalność gospodarcza, europejski NIP

  • Doświadczenie w zawodzie malarz

  • Umiejętności malowania powierzchni - malowanie ścian, sufitów, fasad

  • Doświadczenie w tapetowaniu, szpachlowaniu i oklejaniu powierzchni

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

  • Atutem jest posiadanie prawa jazdy i własnego pojazdu

Oferujemy

  • Atrakcyjne stawki za metr kw, średnio 18eur na h

  • Wsparcie niemieckiego biura m.i przy znalezieniu pensjonatu oraz w sprawach administracyjnych

  • Pomoc polskiego koordynatora w kwestiach bieżących

  • Dużą ilość zleceń

Dane firmowe

FabriThol GmbH

Ogłoszenie pochodzi z portalu Praca.pl