Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

EXAKT Personallogistik GmbH / Oferta z dnia: 08/09/2013

Oferowana praca

Stanowisko: Rzemieślnik z jęz. niemieckim
Miejsce pracy: Regensburg, Bawaria, Niemcy / / Niemcy

Opis stanowiska

Do pracy w Niemczech poszukujemy kandydatów do pracy na stanowiska:

  • monter instalacji c.o.,

  • hydraulik,

  • elektryk,

  • monter instalacji wod. kan.

  • spawacz WIG TIG

  • ślusarz,

  • mechatronik,

  • elektryk instalacji przemysłowych,

  • automatyk,

  • Mechatronik – Mechanik Maszyn,

Wymagania

  • znajomość języka niemieckiego

  • wykształcenie zawodowe lub kierunkowe zawodowe

  •  doświadczenie w zawodzie

Oferujemy

  • umowę o pracę na niemieckich warunkach

  • dodatki socjalne

  • zakwaterowanie

  • możliwość przejęcia przez pracodawce na stale

  • atrakcyjne zarobki

Dane firmowe

EXAKT Personallogistik GmbH