EWPA Maszyny Budowlane Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 04/07/2013

Stanowisko: Przedstawiciel Handlowy ds. sprzedaży maszyn budowlanych
Miejsce pracy: lubuskie / Polska

Opis stanowiska

  • sprzedaż maszyn i urządzeń budowlanych m.in. maszyn TEREX-a, GEHL-a, Atlas-a, Bomaga-a

  • utrzymywanie dobrych relacji ze stałymi i nowymi Klientami na terenie woj. lubuskiego

Wymagania

  • własna działalność gospodarcza

  • znajomość rynku firm budowlanych

  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży maszyn

  • znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • niezbędne narzędzia pracy m.in. samochód służbowy

Dane firmowe

EWPA Maszyny Budowlane Sp. z o.o.