← Wstecz | Drukuj

EWPA Majster Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 22/09/2014

Stanowisko: Pracownik administracyjno – techniczny do obsługi wypożyczalni
Miejsce pracy: Warszawa (Wola) / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

  • Praca w nowo powstałym punkcie wypożyczalni sprzętu instalacyjnego w Warszawie (Wola)

  • Doradztwo i obsługa klienta

  • Pozyskiwanie nowych klientów

  • Koordynowanie punktu (wypożyczalni)

  • Obsługa wypożyczalni sprzętu instalacyjnego (wydawanie i przyjmowanie sprzętu)

Wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze klienta

  • Mile widziana wiedza z zakresu branży instalacyjnej

  • Podstawowa znajomość sprzętu instalacyjnego

  • Umiejętność nawiązywania kontaktu z klientem

  • Podstawowa znajomość obsługi komputera

  • Dobra samoorganizacja i samodzielność

Oferujemy

  • stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • samodzielne stanowisko

  • szkolenia

Dane firmowe

EWPA Majster Sp. z o.o.