← Wstecz | Drukuj

Euro Bank S.A. / Oferta z dnia: 01/09/2014

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista ds. Audytu Wewnętrznego (Modeli)
Miejsce pracy: WrocłAw / dolnośląskie / Polska

Opis stanowiska

  • przeprowadzanie badań audytorskich (analizy, testy, przeglądy itp.) oraz wywiadów audytorskich, w szczególności w zakresie stosowanych przez Bank modeli

  • formułowanie wniosków i rekomendacji z przeprowadzonych badań

  • sporządzanie pełnej dokumentacji z przeprowadzonych czynności audytorskich

  • monitorowanie i weryfikacja realizacji rekomendacji audytowych

  • przeprowadzanie postępowań wyjaśniających zleconych przez przełożonego

  • raportowanie wyników prac do przełożonych

Wymagania

Wymagania

  • doświadczenie w przeprowadzaniu audytów wewnętrznych,

  • doświadczenie w przeprowadzaniu audytów modeli (m.in. modeli statystycznych, finansowych, z zakresu ryzyka rynkowego, kredytowego),

  • wykształcenie wyższe magisterskie (preferowane kierunki: statystyka, matematyka finansowa, ekonometria, matematyka)

  • znajomość zagadnień związanych z audytem wewnętrznym

  • wiedza na temat pakietów statystycznych (m.in. SAS, R)

  • doskonały zmysł analityczny

  • staranność, sumienność, cierpliwość

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • asertywność, dociekliwość, umiejętność kojarzenia faktów

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

Oferujemy

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjny system wynagrodzeń

  • pakiet socjalny obejmujący prywatną opiekę medyczną

  • możliwość doskonalenia zawodowego w strukturach dynamicznie rozwijającej się organizacji

Dane firmowe

Euro Bank S.A.