← Wstecz | Drukuj

ETC Group Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 21/01/2017

Oferowana praca

Stanowisko: Cieśla Szalunkowy ze znajomością j.francuskiego
Miejsce pracy: Francja (Okolice ParyżA) / zagranica / Polska

Opis stanowiska

OPIS STANOWISKA PRACY:

 praca na budowie,
 wykonywanie ścian, stropów , schodów, słupów itp. za pomocą systemów szalunkowych,
 praca na systemach szalunkowych: PERI, DOKA, SATECO.

OFERUJEMY:

 stabilne zatrudnienie na cały rok 2017/projekty długoterminowe,
 wynagrodzenie około 12,15 euro netto/ godz. tj. około 1850 euro netto za 152 godziny/miesiąc
 możliwość pracy w nadgodzinach,
 zapewnione i opłacone zakwaterowanie.
 zwrot kosztów amortyzacji - w przypadku wyjazdu własnym samochodem do Francji,
 pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
 składki od średniej krajowej,
 zapewniona odzież robocza.

Wymagania

WYMAGANIA:

 udokumentowane doświadczenie pracy jako cieśla,
 doświadczenie na jednym z wymienionych systemów szalunkowych: SATECO, PERI,DOKA,
 znajomość języka francuskiego na poziomie komunikacji na budowie.

Dane firmowe

ETC Group Sp. z o.o.

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/ciesla-szalunkowy-ze-znajomoscia-j-francuskiego/francja-okolice-paryza/13976632