← Wstecz | Drukuj

ES-SYSTEM S.A. / Oferta z dnia: 17/12/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Technik elektryk
Miejsce pracy: KrakóW / małopolskie / Polska

Opis stanowiska

Podczas pracy w ES-SYSTEM będziesz odpowiedzialny za:

  • prace serwisowe w zakresie robót elektroinstalacyjnych i montażu opraw oświetleniowych,

  • wykonywanie ekspertyz elektroniki/wkładów LED/akumulatorów/modułów awaryjnych,

  • wykonywanie prac reklamacyjnych oraz konserwacyjnych w obiektach klientów ES-SYSTEM,

  • prowadzenie dokumentacji technicznej oraz raportów z prac serwisowych.

Wymagania

Żeby odnieść sukces i razem z nami kreować innowacyjne rozwiązania w branży oświetlenia, potrzebne jest:

  • wykształcenie średnie techniczne – elektrotechnika, elektryka,

  • doświadczenie w obsłudze instalacji i urządzeń elektrycznych,

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej, schematów elektrycznych, projektów i rysunków technicznych,

  • znajomość technologii LED będą dodatkowym atutem,

  • Uprawnienia SEP „E" do 1kV lub brak przeciwwskazań do ich uzyskania,

  • czynne prawo jazdy kat. B,

  • znajomość angielskiego na poziomie komunikatywnym,

  • gotowość do częstych wyjazdów na terenie kraju.

Brzmi fajnie?

Oferujemy

Aplikuj! A będziesz miał szansę na:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz bardzo dobre warunki finansowe,

  • ciekawą pracę w dynamicznym i otwartym zespole,

  • pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, karta multisport, szkolenia),

  • możliwość rozwoju zawodowego.

Dane firmowe

ES-SYSTEM S.A.