Katalog Budowlany

dodaj ofertę   |   regulamin   |   partnerzy   |   reklama   |   kontakt

Oferty pracy - Wyszukiwarka

Wpisz słowo kluczowe (np. księgowa)
Wybierz region
Wybierz kategorię
Wybierz państwo

← Wstecz | Drukuj

ES Style Budownictwo / Oferta z dnia: 30/06/2020

Oferowana praca

Stanowisko: Pracownik budowlany - Brygada budowlana w zakresie wykonywania elewacji lekko mokrej
Miejsce pracy: GdańSk, Gdynia / pomorskie / Polska

Opis stanowiska

  • Wykonywanie elewacji zewnętrznych zgodnie z technologią

Wymagania

  • Doświadczenie w wykonywaniu elewacji BSO/ Lekko mokrej - wysokie umiejętności w tym zakresie

  • Kultura techniczna pracy

  • Umiejętność organizacji efektywnej pracy zespołowej

  • Uczciwość

Oferujemy

  • Ponadstandardowe warunki finansowe i socjalne

  • Bezpłatne zakwaterowanie

  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje

Dane firmowe

ES Style Budownictwo

Ogłoszenie pochodzi z portalu Praca.pl