← Wstecz | Drukuj

EPCM Executive Search / Oferta z dnia: 05/12/2020

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier Budowy
Miejsce pracy: ŁóDź / łódzkie / Polska

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Ścisła współpraca z Kierownikiem Budowy;

  • Nadzór nad robotami pod kątem zgodności z jakością i harmonogramem;

  • Nadzorowanie prac podwykonawców;

  • Prowadzenie dokumentacji budowy oraz rozliczeń.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Ukończonych studiów wyższych inżynierskich lub w trakcie;

  • Umiejętności czytania i sprawdzania technicznej dokumentacji projektowej;

  • Zaangażowania w wykonywane obowiązki;

  • Wysokiego poziomu poczucia zawodowej odpowiedzialności.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanego doświadczenia i zawodowej wiedzy;

  • Umowa o pracę;

  • Stabilne zatrudnienie w spółce posiadającej znaczący udział w rynku i stale rosnącej;

  • Możliwość poszerzenia zawodowego doświadczenia we współpracy z zespołem doświadczonych specjalistów i ekspertów.

Dane firmowe

EPCM Executive Search