← Wstecz | Drukuj

EPCM Executive Search / Oferta z dnia: 18/11/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier Budowy
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Bieżąca analiza postępu robót

  • Nadzorowanie i koordynacja robót budowlanych

  • Tworzenie harmonogramów oraz prowadzenie dokumentacji budowy

  • Współpraca z Kierownikiem Budowy w zakresie nadzoru oraz organizacji nad pracami budowlanymi

  • Kontrola oraz przestrzeganie przepisów BHP na budowie

  • Nadzorowanie pracy robotników pod kątem zgodności z projektem oraz przestrzeganiem jakości wykonywanej pracy

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe z obszaru budownictwa

  • Doświadczenie przy inwestycjach biurowych

  • Umiejętność czytania projektu budowlanego

  • Znajomość programu AutoCAD

  • Posiadanie uprawnień budowlanych

  • Znajomość przepisów prawa budowlanego

Oferujemy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B

  • Rozwój w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Narzędzia niezbędne do pracy

Dane firmowe

EPCM Executive Search