← Wstecz | Drukuj

ENGIE Services Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 23/12/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Utrzymania Obiektu
Miejsce pracy: ŁóDź / łódzkie / Polska

Opis stanowiska

  • Tworzenie budżetu i praca z budżetem

  • Koordynacja prac serwisów zewnętrznych oraz grupą techników w tym tworzenie grafików oraz rozliczeń

  • Dbanie o terminowość składania ofert, protokołów, faktur, raportów oraz informowania klienta o naszych działaniach

  • Nadzór nad terminowym wykonywaniem przeglądów urządzeń oraz pomieszczeń technicznych

  • Raportowanie wykonywania przeglądów i inspekcji

  • Organizacja zleconych prac dodatkowych

  • Prowadzenie dokumentacji obiektu

  • Budowanie dobrych relacji z zarządcą budynku oraz dbanie o wysoką jakość świadczonych usług.

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne opcjonalnie: elektryczne, z zakresu automatyki, mechatroniki, HVAC lub inne

  • Świadectwo kwalifikacyjne SEP G I w zakresie eksploatacji i dozoru (mile widziane uprawnienia SEP G II do 50 kV w zakresie eksploatacji i/lub dozoru)

  • Doświadczenie w zakresie obsługi budynkowych instalacji elektrycznych, klimatyzacji, wentylacji, ogrzewania

  • Znajomość budowy i obsługi instalacji przeciwpożarowych SAP, DSO

  • Min. 12 m-cy doświadczenia w kierowaniu obiektami w zakresie nadzoru instalacji technicznych

  • Znajomość procedur prowadzenia Książki obiektu budowlanego

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej (rysunki, schematy, instrukcje)

  • Podstawowa znajomość komputera (Word, Excel, poczta, itp.)

  • Umiejętność tworzenia dobrej atmosfery w pracy, oraz pozytywnych relacji z klientem

  • Umiejętność koordynowania działań służb i firm uczestniczących w realizacji kontraktu

  • Predyspozycje osobowościowe (dokładność, terminowość, uczciwość)

  • Umiejętność samodzielnej pracy w zakresie wykonywanych obowiązków.

  • Prawo jazdy kat B.

Oferujemy

  • Korzystne warunki zatrudnienia: umowa o pracę; prywatna opieka medyczna; nauka języka angielskiego

  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego i karty sportowej

  • Możliwość szkoleń autoryzacyjnych

  • Możliwość rozwoju cennych umiejętności zawodowych

  • Interesujący zakres obowiązków

  • Miejsce pracy tworzone przez opartą na wartościach kulturę organizacyjną.

Dane firmowe

ENGIE Services Sp. z o.o.