← Wstecz | Drukuj

ENGIE Services Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 23/12/2019

Stanowisko: Kierownik Projektu (Utrzymanie Techniczne Obiektów)
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

  • Zarządzanie projektami długoterminowymi utrzymania technicznego obiektów produkcyjnych i użyteczności publicznej

  • Zarządzanie zespołem bezpośrednio podległych osób oraz koordynacja ich działań

  • Prowadzenie, kontrola i rejestracja przebiegu realizacji projektów w obrębie zadań planowanych przez wszystkie fazy, w oparciu o podpisaną umowę i budżet

  • Odpowiedzialność i nadzór nad realizacją zgodną z harmonogramem

  • Przestrzeganie prawa oraz wewnętrznych procedur

  • Realizacja budżetu, zamówienia / kontraktu i wyniku finansowego

  • Egzekwowanie należności

  • Usprawnianie procesów

  • Przygotowanie raportów okresowych i końcowych

  • Prowadzenie procesów reklamacyjnych

  • Analiza kosztów projektów.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne opcjonalnie: elektryczne, z zakresu automatyki, mechatroniki, HVAC lub inne

  • Świadectwo kwalifikacyjne SEP G I (mile widziane do 20 kV, G ll, G lll w zakresie eksploatacji i dozoru)

  • Min 24 m-ce doświadczenia w zakresie zarządzania utrzymaniem technicznym w budynkach biurowych i/lub magazynowych i/lub przemysłowych

  • Doświadczenie w zakresie zarządzania projektami

  • Posiadanie pełnej i szczegółowej znajomości zagadnień związanych z utrzymaniem technicznym instalacji elektrycznych, grzewczych, klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, wodno- kanalizacyjnych, przeciwpożarowych

  • Znajomość jęz. angielskiego w stopniu komunikatywnym (umożliwiającym raportowanie, oraz komunikacje z klientem)

  • Podstawowa znajomość komputera (Word, Excel, obsługa poczty, itp.)

  • Zdolności analityczne i planistyczne, systematyczność i orientacja na rezultaty

  • Komunikatywność umiejętność znalezienia „wspólnego języka” na różnym szczeblu organizacji

  • Chęć ciągłego uczenia się i umiejętność efektywnego zarządzania wiedzą, kreatywność i otwartość na zmiany i wyzwania

  • Predyspozycje osobowościowe (dokładność, terminowość, uczciwość)

  • Prawo jazdy kat B.

Oferujemy

  • Korzystne warunki zatrudnienia: umowa o pracę; prywatna opieka medyczna; nauka języka angielskiego

  • Samochód służbowy

  • Premie roczne i stażowe

  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego i karty sportowej

  • Możliwość szkoleń autoryzacyjnych

  • Możliwość rozwoju cennych umiejętności zawodowych

  • Interesujący zakres obowiązków

  • Miejsce pracy tworzone przez opartą na wartościach kulturę organizacyjną.

Dane firmowe

ENGIE Services Sp. z o.o.