← Wstecz | Drukuj

Eltrix Energia Piotr Baraniak / Oferta z dnia: 09/01/2015

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Kontraktu
Miejsce pracy: Raszyn / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Opis oferty:

Lubisz dokładnie wiedzieć dokąd zmierzasz i w którym miejscu drogi jesteś? Wolisz pracować z ludźmi niż zarządzać zasobami? Potrafisz nazwać chaos i podzielić go na zadania? Zrecenzujesz dokumentację techniczną i opowiesz o kluczowych założeniach Klientowi? Być może szukamy właśnie Ciebie.

Wymagania

Poszukiwane kompetencje:

  • Doświadczenie w realizacji projektów za pomocą zasobów własnych oraz podwykonawców zewnętrznych.

  • Umiejętność zarządzania projektami (praca na budżecie, zorientowanie na wynik finansowy, współpraca z klientem)

  • Umiejętność zarządzania podległym zespołem, delegowanie zadań.

  • Rozwinięte zdolności interpersonalne

  • Silne zorientowanie na rezultat i osiąganie celów

  • Wykształcenie wyższe techniczne ze znajomością zagadnień energetycznych, elektrycznych lub sanitarnych (ciepło, chłód)

  • Kilkuletnie doświadczenie związane z prowadzeniem projektów (np. budowa układów OZE, kogeneracji, kotłowni, absorberów chłodu, stacji  SN)

  • Mile widziane posiadanie uprawnień budowlanych wykonawczych

  • Mile widziane znajomość MS Project

Zakres obowiązków:

  • Optymalizacja kosztów projektu (dbałość o wynik finansowy)

  • Definiowanie specyfikacji technicznej SIWZ

  • Nadzór nad realizacją prac zgodnie z założeniami projektu

  • Koordynacja pracy brygad  budowlano-montażowych

  • Prowadzenie dokumentacji budowlanej, kontrola jakości i wewnętrzne odbiory wykonywanych prac

  • Prowadzenie uzgodnień z inwestorem, podwykonawcami i dostawcami.

  • Praca w delegacji

Oferujemy

Oferujemy:

  • praca w dynamicznym zespole nastawionym na sukces

  • stabilne zatrudnienie

  • atrakcyjny system premiowy

  • tworzenie osobistych ścieżek kariery zawodowej

  • nowoczesne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód, najnowsze oprogramowanie)

  • pracę przy innowacyjnych projektach z branży energetycznej i OZE

Dane firmowe

Eltrix Energia Piotr Baraniak