← Wstecz | Drukuj

ELEMONT Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 04/03/2018

Stanowisko: Specjalista ds. Planowania i Przygotowania Produkcji
Miejsce pracy: dolnośląskie / Polska

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Administracja, zarządzanie i prowadzenie elektronicznego systemu do zarządzania przygotowaniem produkcji,

  • Optymalizacja zestawów materiałów do zabudowy na budowie,

  • Nadzór nad stanami magazynowymi,

  • Przygotowanie raportów,

  • Kontrola realizacji prac na budowie.

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe,

  • Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną,

  • Obsługa oprogramowania MS Office,

  • Dokładność oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej,

  • Zaangażowanie w wykonywane zadania,

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:

  • Znajomość podstaw wykonywania prac z zakresu elektroenergetyki na budowie,

  • Doświadczenie pracy związane z montażami na budowach,

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Praktyczną znajomość języka angielskiego,

  • Uprawnienia SEP do 1kV,

  • Prawo jazdy kat.B.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Uczestnictwo w ciekawych projektach,

  • Stabilne zatrudnienie w nowocześnie zarządzanym przedsiębiorstwie,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Prywatną opiekę medyczną,

  • Dużą samodzielność w działaniu,

  • System premii i nagród.

  • Możliwości rozwoju zawodowego poprzez udział w różnorodnych formach szkoleń, dofinansowanie nauki.

Dane firmowe

ELEMONT Sp. z o.o.