← Wstecz | Drukuj

ELEMONT Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 04/03/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier Budowy Robót Teletechnicznych
Miejsce pracy: podkarpackie / Polska

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

Ścisła współpraca z Kierownikiem Robót Teletechnicznych w zakresie:

  • nadzoru nad powierzonym kontraktem

  • organizacji i kontroli realizacji robót

  • nadzoru nad pracownikami

  • zgodności, jakości i terminowości wykonania robót

  • kontroli i rozliczania podwykonawców

  • odbiorów wykonywanych robót

  • zapewnienia przestrzegania przepisów BHP

  • prowadzenia dokumentacji robót

  • bieżące raportowanie danych dotyczących realizacji

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe; elektryka, elektrotechnika, teletechnika lub pokrewne umożliwiające zdobycie uprawnień budowlanych do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń  elektrycznych

  • posiadanie świadectw kwalifikacji E i D

  • mile widziane doświadczenie zawodowe w kierowaniu robotami elektrycznymi

  • mile widziane doświadczenie w realizacji projektów w przemyśle i energetyce tj. budowa fabryk, zakładów produkcyjnych, instalacji elektroenergetycznych w elektrowniach i elektrociepłowniach, instalacji SN

  • praktyczna znajomość programu AutoCAD, MS. Project

  • umiejętność i łatwość podejmowania decyzji

  • umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu i wielowątkowych zadań

  • prawo jazdy kat. B

  • gotowość do wyjazdów służbowych związanych z budowami realizowanymi przez spółkę

Oferujemy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w nowocześnie zarządzanym przedsiębiorstwie

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • prywatną opiekę medyczną

  • dużą samodzielność w działaniu

  • system premii i nagród

  • możliwości rozwoju zawodowego poprzez udział w różnorodnych formach szkoleń, dofinansowanie nauki

Dane firmowe

ELEMONT Sp. z o.o.