← Wstecz | Drukuj

Elektrobartfeld s.r.o. / Oferta z dnia: 03/07/2015

Oferowana praca

Stanowisko: Elektryk
Miejsce pracy: Niemcy Zachodnie / / Niemcy

Opis stanowiska

  • praca na budowach, domach prywatnych,

  • montaż instalacji elektrycznych,

  • przeciąganie okablowania oraz montaż tras,

  • wykonywanie prac instalacyjnych i przyłączeniowych.

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe (dyplom czeladniczy),

  • CV w ang., niem. albo polskim jęz.,

  • formularz A1,

  • praca tylko na polskiej działalności,

  • praca w grupach (każda grupa ma od 2 - 5 osób, 1 osoba w grupie zawsze powinna mówić po niemiecku na komunikatywnym poziomie),

  • własny sprzęt,

  • czynne prawo jazdy kat. B.,

  • mile widziany własny samochód.

Oferujemy

  • pracę od zaraz w firmie z długą tradycją i doświadczeniem w danym kierunku na terenie Niemiec,

  • zakwaterowanie w dobrych warunkach,

  • finansowo atrakcyjną stawkę z możliwością podwyżki wynagrodzenia.

Dane firmowe

Elektrobartfeld s.r.o.